רקע התכנית

תכנית המנטורינג הינה תכנית שמטרתה ללוות יוצאים ויוצאות מהחברה החרדית הנמצאים בצומת דרכים משמעותית בחייהם ומעוניינים לקדם את עצמם אל עבר מימוש הפוטנציאל האישי שלהם.

התכנית מחברת בין יוצאים ויוצאות בשלבים שונים של תהליך היציאה, לבין מנטורים מתנדבים בעלי ניסיון חיים אישי ומקצועי, אשר שמחים לתת מזמנם ומניסיונם לטובת צמיחה במגוון תחומי החיים. הליווי מתרחש באמצעות קשר אישי בין היוצא/ת למנטור/ית, עם תחושת שותפות לדרך ושיח ב"גובה העיניים" ונשען על מודל WIN-WIN (רווח לשני הצדדים).

ייחודה של התוכנית היא בשילוב בין האישי למקצועי ובצעידה משותפת עם מנטור/ית אשר רתומ/ה ומחויב/ת לקידום הליווי.

קהל יעד וקריטריונים

התכנית מיועדת ליוצאים ויוצאות המעוניינים לקדם מטרות מרכזיות בחייהם כגון, מציאת נתיב תעסוקתי והשכלתי, הפיכת הכישרונות לקריירה מצליחה, השתלבות בשוק העבודה, לצד מטרות אישיות כגון, חיזוק תחושת יכולת, עמידה ביעדים, ניהול משימות ודחיינות.

חשוב לציין כי תוכנית המנטורינג אינה תוכנית טיפולית ואינה מהווה תחליף לסיוע נפשי מקצועי.

משך הליווי הינו 6 חודשים בהם המשתתפים מתחייבים לקיים פגישה פרונטלית של שעה אחת בשבוע, לצד ביצוע משימות מקדמות במהלך השבוע. על מנת לעבור תהליך צמיחה משמעותי במסגרת זמנים זו, נדרשת רצינות ומחויבות גבוהה.

יעדי התכנית

התוכנית נפתחת במחזורים מסודרים בשתי פעימות במהלך השנה.

תהליך הליווי נעשה על ידי הגדרת מטרה מרכזית ומטרות נלוות. קביעת המטרות תיעשה בתחילת התכנית. המנטור/ית והיוצא/ת יבנו תוכנית בת חצי שנה לעבודה הדרגתית למימוש מטרות אלו. אנו שואפים כי בתום תקופת הליווי היוצאות והיוצאים יוכלו לדווח על שיפור משמעותי במטרות שהציבו לעצמם.

תהליך קבלה –  ההשתתפות בתוכנית אינה מסתיימת בהרשמה ומותנית בתהליך קבלה. מטרת המיונים היא להכיר מקרוב את המשתתפים והמנטורים על מנת ליצור צימוד מתאים ולבחון את היכולת של שני הצדדים להתחייב למסגרת התוכנית.

ההתאמה האישית למנטור/ית היא אחת מההצלחות לתהליך, במקרים מסוימים נבקש לחכות למחזור הבא עד שימצא מנטור מתאים. 

הקבלה לתכנית כרוכה ב:

  • מילוי טופס הרשמה.
  • כתיבת מכתב מוטיבציה בנוגע למטרות העתידיות (הפרטים ישלחו במייל לאחר ההרשמה).
  • ראיון אישי עם רכזת התכנית.

רוצה להירשם? אנו ממליצים טרם ההרשמה לתכנית לבחון לעומק האם התכנית מתאימה לך באמצעות מענה על שאלות מקדימות למעבר לשאלות הקליקו כאן

יצירת קשר והרשמה

הירשמו כדי לקבל ליווי

רוצים להצטרף לתכנית ולקבל ליווי? אתם במרחק קליק אחד. הקליקו על הכפתור והירשמו לתכנית, אנחנו כבר ניצור איתכם קשר בהקדם. שימו לב: מספר המקומות בכל מחזור מוגבל, יתכן מצב של המתנה למחזור הבא.

הירשמו עכשיו

בואו להתנדב בתכנית

רוצים להיות מנטורים בתכנית? שכוייח גדול! הקליקו על הכפתור, הירשמו בטופס ותיכנסו למאגר המנטורים שלנו. אנו ניצור איתכם קשר לקראת המחזור הבא.

הירשמו עכשיו

האנשים מאחורי הקלעים

אביבה בורו

רכזת התכנית בתל אביב

תכנית המנטורינג בשבילי היא היכולת לתת את המענה המדוייק ביותר לכל יוצא/ת! לראות את התהליך המשמעותי שמתרחש מההתחלה המהוססת, דרך עליות ומורדות עד לסיום עם תחושה של סיפוק והישגים! אני מרגישה זכות להיות חלק מהתכנית המשובחת הזאת וצופה שנגיע רחוק!

mentoring@leshinuy.org

בינה זשוראוועל

מנהלת תכנית המנטורינג

תוכנית המנטורינג בשבילי היא מתן מרחב צמיחה משמעותי ליוצא/ת הנמצא/ת בצומת דרכים ורגע לפני מעבר "לשלב הבא", בעזרת מפגש עם עיניים מיטיבות של המנטור/ית אשר מאפשרות מימוש של הפוטנציאל הגבוה ביותר של היוצא/ת! אני מרגישה ברת מזל לקחת חלק מהתהליכים המרגשים הללו!

mentoring.jer@leshinuy.org
תמכו בתכנית

לתרומות לתכנית

על מנת שנוכל להרחיב את הפרויקט ולהעניק לעוד יוצאים ויוצאות הכוונה וליווי אישי אנחנו צריכים את התמיכה שלכם. תזכו למצוות :)

תרמו פה

הצטרפו כשותפים לתכנית

רוצים להצטרף כשותפים לתכנית ולתת לה חסות למשך מחזור ליווי שלם או יותר? תכתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

הצטרפו כאן

השותפים לתכנית