רקע התכנית

תוכנית המנטורינג הינה תכנית שמטרתה ללוות יוצאים ויוצאות מהחברה החרדית הנמצאים בצומת דרכים משמעותית בחייהם ומעוניינים לקדם את עצמם אל עבר מימוש הפוטנציאל שלהם.

התכנית מחברת בין יוצאים ויוצאות בשלבים שונים של תהליך היציאה, לבין מנטורים בעלי ניסיון חיים אישי ומקצועי, אשר שמחים לתת מזמנם וניסיונם לטובת צמיחה במגוון תחומי החיים. הליווי מתרחש באמצעות קשר אישי בין היוצא/ת למנטור/ית, עם תחושת שותפות לדרך ושיח ב"גובה העיניים" ונשען על מודל WIN-WIN (רווח לשני הצדדים).

ייחודה של התוכנית היא בשילוב בין האישי למקצועי ובצעידה משותפת עם מנטור אשר רתום ומחויב לקידום תהליכים וליווי בכל עניין. אנו מאמינים כי תוכנית זו תוכל להשפיע באופן משמעותי על המשך ההתקדמות של היוצאים בדרך לממש את הפוטנציאל האישי שלהם.

קהל יעד וקריטריונים

התכנית מיועדת ליוצאים ויוצאות המעוניינים לקדם מטרות מרכזיות בחייהם כגון, מציאת נתיב תעסוקתי והשכלתי, הפיכת הכישרונות לקריירה מצליחה, השתלבות בשוק העבודה, לצד מטרות אישיות כגון, חיזוק תחושת יכולת, עמידה ביעדים, התמודדות עם קשיים. לצד זאת אנחנו שואפים ליצירת קשר אישי בין המנטור לבין היוצא, המאפשר עבודה הוליסטית על כל רבדי החיים.

משך הליווי הינו 6 חודשים בהם המשתתפים מתחייבים לקיים פגישה פרונטלית של שעה אחת בשבוע, לצד ביצוע משימות מקדמות במהלך השבוע. על מנת לעבור תהליך צמיחה משמעותי במסגרת זמנים זו, נדרשת רצינות מחויבות גבוהה.

יעדי התכנית

תהליך הליווי נעשה על ידי הגדרת מטרה מרכזית ומטרות נלוות. קביעת המטרות תעשה בתחילת התכנית, המנטורית והיוצאת יבנו תוכנית בת חצי שנה לעבודה הדרגתית למימוש מטרות אלו. אנו שואפים כי בתום תקופת הליווי היוצאת תוכל לדווח על שיפור משמעותי במטרות שהציבה לעצמה.

תהליך קבלה –  ההשתתפות בתוכנית אינה מסתיימת בהרשמה ומותנית בתהליך קבלה. מטרת המיונים היא להכיר מקרוב את המשתתפים והמנטורים על מנת ליצור צימוד מתאים ולבחון את היכולת של שני הצדדים להתחייב למסגרת התוכנית.

הקבלה לתכנית כרוכה ב:

  • מילוי טופס הרשמה.
  • כתיבת מכתב מוטיבציה בנוגע למטרות העתידיות (הפרטים ישלחו במייל לאחר ההרשמה).
  • ראיון אישי עם רכזת התכנית.
יצירת קשר והרשמה

הירשמו כדי לקבל ליווי

רוצים להצטרף לתכנית ולקבל ליווי? אתם במרחק קליק אחד.. הקליקו על הכפתור והירשמו לתכנית, אנחנו כבר ניצור איתכם קשר בהקדם. שימו לב: מספר המקומות בכל מחזור מוגבל, יתכן מצב של המתנה למחזור הבא.

הירשמו עכשיו

בואו להתנדב בתכנית

רוצים להיות מנטורים בתכנית? שכוייח גדול! הקליקו על הכפתור והירשמו בטופס - נהיה איתכם בקשר ממש בקרוב.

הירשמו עכשיו

האנשים מאחורי הקלעים

אביבה בורו

רכזת התכנית בתל אביב

תכנית המנטורינג בשבילי היא היכולת לתת את המענה המדוייק ביותר לכל יוצא/ת! לראות את התהליך המשמעותי שמתרחש מההתחלה המהוססת, דרך עליות ומורדות עד לסיום עם תחושה של סיפוק והישגים! אני מרגישה זכות להיות חלק מהתכנית המשובחת הזאת וצופה שנגיע רחוק!

mentoring@leshinuy.org

בינה זשוראוועל

רכזת התכנית בירושלים

תוכנית המנטורינג בשבילי היא מתן מרחב צמיחה משמעותי ליוצא/ת הנמצא/ת בצומת דרכים ורגע לפני מעבר "לשלב הבא", בעזרת מפגש עם עיניים מיטיבות של המנטור/ית אשר מאפשרות מימוש של הפוטנציאל הגבוה ביותר של היוצא/ת! אני מרגישה ברת מזל לקחת חלק מהתהליכים המרגשים הללו!

mentoring.jer@leshinuy.org
תמכו בתכנית

לתרומות לתכנית

על מנת שנוכל להרחיב את הפרויקט ולהעניק לעוד יוצאים ויוצאות הכוונה וליווי אישי אנחנו צריכים את התמיכה שלכם. תזכו למצוות :)

תרמו פה

הצטרפו כשותפים לתכנית

רוצים להצטרף כשותפים לתכנית ולתת לה חסות למשך מחזור ליווי שלם או יותר? תכתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

הצטרפו כאן

השותפים לתכנית