השילוב של היוצאים והיוצאות לשינוי בהייטק הוא כבר לא דבר חדש, עשרות כבר השתלבו בהצלחה בעולם ההייטק, ואת גם אתם חולמים על זה אנחנו לא מתכוונים לעצור אתכם. אדרבא, אנחנו כאן כדי לספר לכם איך להגשים את החלום הזה הלכה למעשה.

לא מכירים את התחום? העולם הזה נראה לכם קצת מפחיד? זאת ההזדמנות שלכם להכיר את התחום מקרוב ולהתחיל לחלום בגדול!

בהרצאה שתתקיים אונליין (בזום) עופר ברטל יספר לכם על עולם ההייטק: איך הוא מתנהל, איך נכנסים אליו ובאלו דרכים וגם יכיר לכם תוכנה חדשה ללא עלות שדרכה ניתן לעבור קורס עצמאי ללימוד שפת תכנות.

על המרצה: עופר ברטל הוא בעל תואר ראשון ושני במדעי המחשב בהצטיינות, ועבד בגוגל 5 שנים בתפקיד מהנדס תוכנה. יזם-מייסד ב- Wakka המהווה פלטפורמה ללמידה דיגיטלית של תכנות.

תוכן ההרצאה:

תיאוריה:

  • מה זה תכנות ומה זה הייטק?
  • אלו סוגי חברות קיימים
  • אלו סוגי תפקידים קיימים
  • איך נראה היום יום של העובד/ת בהייטק

התנסות בפועל:

  • עם כל הכבוד לתיאוריה, אין חכמים כבעלי הניסיון. במסגרת ההרצאה תוכלו להתחיל ללמוד בפועל ללא עלות קורס דיגיטלי ב HTML – תוכנה הנחשבת לאחת מאבני הבניין של תכנות Web.
  • הקורס יספק טעימה של עולם התכנות, ובעקבות החשיפה תוכלו לדעת אם אתם רוצים להמשיך לצעוד הלאה בעולם ההייטק.

קצת על הקורס הדיגיטלי של עופר:

“הפלטפורמה שלנו מאפשרת ללמוד תכנות מכל מחשב עם אינטרנט, מבלי צורך להתקין שום דבר. הגישה הפדגוגית שלנו היא למידה עצמאית + עזרה קבוצתית (קצת דומה אולי לחברותא?), וניתן במערכת לכתוב קוד יחד עם אנשים אחרים (כמו Google Docs). בנוסף, יש לנו “זום” וצ’ט בתוך המערכת – כדי להקל על למידה ועבודה משותפת”.

הסתבכת? לא נורא. ההרצאה של עופר תהיה מפורטת ובהירה.


מועד ומיקום ההרצאה: ההרצאה תתקיים ביום ראשון 29/8 בשעה 20:00 דרך הזום. הלינק יישלח במייל לאחר ההרשמה (מומלץ לבדוק גם בתיבת הספאם).

עלות ההרצאה: ההשתתפות היא ללא עלות אך כרוכה בהרשמה מראש.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

ההרצאה מיועדת ליוצאות ויוצאי החברה החרדית בלבד!