רוצות לטוס לדובאי? רוצים להכיר את התרבות הערבית מקרוב וללמוד את השפה השנייה של המדינה שלנו? בואו ללמוד אצל הטובים ביותר את התרבות הערבית, את הכתב הייחודי ואת השפה המדוברת ביום יום.

למי זה מתאים? ליוצאי ויוצאות החברה החרדית, אנשים מזן רציני שמוכנים להשקיע מזמנם כדי להעשיר את הידע ואת הדעת, כאלה שהתרבות הערבית בוערת בקרבם ומוכנים להשקיע בזה לא פחות מישיבה רצופה מול מסך הטלוויזיה.

מה בקורס? בקורס נלמד על החברה הערבית (ואיך היא אינה מקשה אחת), נלמד קריאה וכתיבה, ברכות ונגיע עד לכדי יכולת ניהול שיחה בסיסית בערבית. כמו כן, נקבל כלים להמשך למידה עצמאית.

הקורס מתקיים בשיתוף פעולה עם עמותת בלנדר (קיצור של Blend Arabic) שמעבירה סדנאות והכשרות לשפה ולתרבות הערבית, אשר מתבססות גם על רכיבים של תרגול עם דוברי שפת אם, כדי שיהיה איך לתרגל.

את הקורס יעביר חן קופרמן, מייסד ומנכ”ל עמותת בלנדר מורה לשפה ולתרבות הערבית ובשיתוף עם מתרגלים דוברי ערבית שפת אם ומורים נוספים מהעמותה.

מבנה הקורס: הרצאה שבועית בת שלוש שעות עם המרצה על תרבות, קריאה, כתיבה ודיבור. החל מהשבוע החמישי יתקיים מידי שבוע מפגש נוסף של תרגול עם מתרגלים דוברי ערבית למשך שעה. התרגולים יתקיימו בקבוצות קטנות של עד 4 משתתפים.

מועד הקורס: הקורס יתקיים מידי שלישי בין השעות 18:30 – 21:30 למשך 12 מפגשים. השיעור הראשון יתקיים ב 6.10.

מיקום הקורס: השיעורים השבועיים יעברו אונליין דרך הזום. התרגולים יהיו פרונטליים או דרך הזום בהתאם להנחיות הסגר, מקום המגורים ובהתאם לנוחות של המתרגלים והתלמידים.

עלות הקורס: תשלום סמלי חד פעמי של 40 ש”ח עבור כל המפגשים והתרגולים.

 

הקורס מיועד ליוצאי ויוצאות החברה החרדית בלבד. ההשתתפות מותנית בהתחייבות הגעה לכל השיעורים ומיועד עבור אלו שנכונים להשקיע מזמנם הפנוי שעתיים נוספות בתרגול עצמי ושיעורי בית.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לאסתי בכתובת המייל: manager.jer@leshinuy.org

 

ההרשמה מלאה, נתראה בקורס הבא 🙂