מוצאות את עצמכן קוראות על חיסוני קורונה? חושבים על לימודי ביולוגיה ומדעי המוח? בואו לקבל טעימה של כל הטוב הזה בקורס מבוא לרפואה.

גוף האדם ותפקודו הינו אחד הדברים המופלאים והמרתקים ביותר במדע! בקורס אנחנו נצלול ונלמד איך עובד הגוף שלנו, על המערכות המורכבות, האיברים המתוחכמים והפעילות מדהימה המתחוללת ממש מתחת לאף שלנו.

בקורס זה נעמיק ונלמד על הקשר המופלא של Mind-body (מוח-גוף) – איך אותו מחשב רואה, שומע, ונותן פקודות לגוף. מה הקשר של כל זה למערכת החיסון, איך היא שומרת עלינו ממחלות ואיך ההתנהגות שלנו יכולה להשפיע עליה לטובה ולרעה.

נסתכל על גוף האדם הן מהצד הביולוגי והן מהצד הפסיכולוגי ונלמד על הקשר ביניהם. נלמד על איך לחץ ורגשות שונים משפיעים על הגוף ואיך בעזרת טכנולוגיה מתקדמת לומדים על רגשות וזיכרונות.

אין צורך בידע מוקדם רק סקרנות והתעניינות בתחום. המפגשים יהיו כיפים ,קלילים, עם הדגמות וסרטונים וגם נבקר במעבדה כדי לראות איך הדברים עובדים מקרוב.

את הקורס תעביר אסתרינה טרכטנברג – דוקטורנטית למדעי המוח באוניברסיטת ת”א, מרצה בתחום המדע במסגרות שונות, חברת צוות בעמותת ‘מדע גדול בקטנה’ ומוותיקי קהילת ‘יוצאים לשינוי’.

 מועד הקורס: הקורס יתקיים בימי שני בשעה 18:30 בסלון בתל אביב למשך 6 מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 1/2.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך נדרשת הרשמה מראש – מוגבל ל 20 משתתפים.

יש להגיע עם מסכות עטויות כהלכתן 😷

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

ההרשמה מלאה! כדי לא לפספס את הפעילויות השוות הצטרפו כאן לקבוצת העדכונים בוואטסאפ.