יש לכם חלום לפרסם את יצירת האמנות הכתובה שלכם? רוצים לעשות קוואץ’ בלב של אחרים? חושבות שאתן כותבות נהדר וחבל שאחרים לא קוראים את זה? יש לנו קורס מדהים בשבילכם!

הסלון בתל אביב מזמין אתכם לקורס כתיבה יוצרת בו תביאו את המילים, החוויות והרצון העז שלכם, תהפכו אותם לטקסטים ותשפצו אותם עד שתהיו גאים לפרסם את היצירה שלכם. את היצירות נעביר לשחקנים שיבצעו אותן בפודקאסט מיוחד של ‘יוצאים לשינוי’.

בקורס נעבוד על הטקסטים האישיים שלנו במספר סגנונות (שיר, סיפור קצר, פרוזה ועוד) וננסה למצוא את הקול הייחודי שלנו במטרה להגיע ליצירה קצרה ואישית המתאימה לכל אחד ואחת.

השאירו את הגבולות ואת הביקורת העצמית בבוידעם ובואו ליצור, להשמיע את קולכם וליצוק עוד בסיס בתנועת היציאה.

את הקורס יעביר אמיר פתר – מחזאי ושחקן, בוגר בית הספר לאמנויות הבמה של סמינר הקיבוצים, זוכה פרס קיפוד הזהב, פרס ניסים עזיקרי, והמקום הראשון בפסטיבל התיאטרונטו לכתיבה וביצוע של ההצגה “אואזיס”.
“כשאני כותב אני מרגיש שאני יותר חלק מהעולם. כשאני פוגש אנשים אחרים שכותבים אני מרגיש שהעולם שלי נהיה גדול יותר. גדלתי בחיפה, היום גר בתל אביב, אוהב מאוד כדורגל. מאוד לא אוהב כשלוחשים לי באוזן. מחכה בקוצר רוח לפגוש אתכם בקורס”.

מועד הקורס: הקורס יתקיים בימי שלישי בין השעות 20:00-21:30 בסלון בתל אביב למשך 10 מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 2/2.

עלות הקורס: ההשתתפות כרוכה בהרשמה מראש ובתשלום של 70 ש”ח דמי רצינות.

דרישות ההשתתפות בקורס:

  • על מנת להתקבל לקורס יש לשלוח משימת כתיבה קצרה שניתן ללמוד ממנה משהו עליכם. כל הפרטים על משימת הכתיבה יתקבלו במייל לאחר ההרשמה.
  • ההשתתפות מותנית במתן אישור והסכמה לפרסום התוצר הסופי (הפודקאסט) ללא זכויות קניין מעבר לאזכור השם בצורה הולמת.

הקורס מוגבל ל-15 תותחיות ותותחים שיעברו בהצלחה את משימת הכתיבה.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

ההרשמה מלאה! כדי לא לפספס את הפעילויות השוות הצטרפו כאן לקבוצת העדכונים בוואטסאפ.