“אני אוהב לשמוע שירים באנגלית אבל אני לא מבין את המילים”, “אני יודעת להגיד באנגלית איך קוראים לי, אבל איך אני אומרת שאני עובדת כמזכירה במרכז העיר?”, “מצאתי דיל שווה לחופשה אבל האתר באנגלית”

בשלושת החודשים הקרובים אתם יכולים להפוך את כל הצרות האלה להיסטוריה. קורס אנגלית למתחילים נפתח בסלון הירושלמי ובו נלמד את כל מה שצריך כדי לרכוש את הבסיס בשפה האנגלית. נתמקד בדיבור, האזנה, קריאה, כתיבה, בניית אוצר מילים, נרכוש ביטחון בשפה האנגלית ובסיום הקורס נצליח לתקשר באנגלית.

מה נלמד? נתחיל מהבסיס, נלמד להציג את עצמנו ואת החברים שלנו, נלמד להבין ולדבר את הפעולות היומיומיות שלנו, לתאר את מזג האוויר, ואת החפצים שיש לנו בבית ובקיצור נלמד את כל הדברים הכי בסיסיים. בסיום הקורס נשלוט בבסיס של השפה. כנסו כאן כדי לראות את הסילבוס המלא.

הקורס כולו יתנהל בשפה האנגלית, נשמע קצת מפחיד אבל אל דאגה! סטפני גרינברג עלתה מארה”ב לפני פחות משנה ולמרות שהעברית שלה לא משהו, היא מומחית בללמד את הבסיס של השפה האנגלית באנגלית – שפת האם שלה. היא עושה זאת באמצעות עזרים של תמונות, שפת גוף ועוד טכניקות שתגלו בקורס.

למי הקורס מתאים? לכאלה שיודעים מילים בודדות באנגלית, יודעים לכתוב את שמם באנגלית, מכירים כמה צבעים או מספרים ואולי עוד כמה מילים שרכשו במהלך הדרך.

מבנה הקורס: הקורס מורכב מ-12 מפגשים פרונטליים בני שעה וחצי ובתרגול עצמאי של כשעה ביום דרך האתר של הקורס.

הקורס הוא בשיתוף פעולה עם תלמ”א (תכנית לאומית למצוינות באנגלית) שמטרתה לאפשר לתלמידים מאוכלוסיות שונות לשפר את ידיעותיהם בשפה האנגלית וממומנת על ידי שגרירות ארה”ב, בקיצור יש על מי לסמוך.

קצת על המנחה: סטפני גרינברג נולדה וגדלה בארצות הברית ועשתה עלייה באוגוסט 2020. היא בעלת ניסיון של למעלה מעשור בהוראה ולימוד אצל מגוון של ילדים. אחת המטרות של סטפני היא לייצר סביבת למידה נוחה, נעימה ומעשירה והיא נרגשת מאוד להתחיל את הקורס.

מועד ומשך הקורס: הקורס יתקיים מידי ראשון בערב בין השעות 19:30-21:00 בסלון הירושלמי (כי”ח 5) למשך 12 מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 21/2.

דרישות ההשתתפות הקורס: 

  • לאחר ההרשמה תקבלו במייל שאלון באנגלית (מבחן רמה) אותו תצטרכו למלא כדי לבחון את ההתאמה שלכם לקורס.
  • ההשתתפות כרוכה בתשלום של 50 שקלים דמי רצינות (לאחר ביצוע השאלון אנו נשלח לינק לתשלום במייל).
  • כדי שהקורס באמת יעזור לכם חובה לפנות כשעה ביום לשיעורי בית.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לאלמוג בכתובת המייל: Hasalon.jer@leshinuy.org או בטלפון 058-410-5000

ההרשמה מלאה, לא ניתן להירשם יותר. כדי לא לפספס פעילויות הקליקו כאן כדי להצטרף לקבוצת הוואטסאפ של הסלון הירושלמי