יש לי חלומות להגשים אבל אני לא יודע אנגלית, נמאס לי לשחק אותה שהבנתי את הבדיחה באנגלית, בא לי להצליח לקנות באינטרנט בלי לבקש מחבר שיתרגם לי את המילה shipping, הכרתי בחור מקסים אבל איך ממשיכים אחרי השלב שהצגתי את עצמי?

מכירים את הצביטות האלה בלב כל פעם מחדש? אז זהו מספיק עם זה! בואו ללמוד אנגלית! 

בשלושת החודשים הקרובים אתם יכולים להפוך את כל הצרות האלה להיסטוריה. קורס אנגלית למתחילים נפתח בסלון בתל אביב ובו נלמד את כל מה שצריך כדי לרכוש את הבסיס בשפה האנגלית. נתמקד בדיבור, האזנה, קריאה, כתיבה, בניית אוצר מילים ונרכוש ביטחון בשפה האנגלית.

מה נלמד? נתחיל מהבסיס, נלמד להציג את עצמנו ואת החברים שלנו, נלמד להבין ולדבר את הפעולות היומיומיות שלנו, לתאר את מזג האוויר ואת החפצים שיש לנו בבית. בקיצור נלמד את כל הדברים הכי בסיסיים. בסיום הקורס נשלוט בבסיס של השפה. לחצו כאן כדי לראות איך תהיה האנגלית שלכם בסיום הקורס.

הקורס כולו יתנהל בשפה האנגלית, נשמע קצת מפחיד אבל גם לצאת לשינוי זה מפחיד והנה עשינו את זה. קדימה, זאת ההזדמנות לקפוץ ישר לתוך המים ולשפר את האנגלית. 

למי הקורס מתאים? לכאלה שיודעים מילים בודדות באנגלית, יודעים לכתוב את שמם באנגלית, מכירים כמה צבעים או מספרים ואולי עוד כמה מילים שרכשו במהלך הדרך.

מבנה הקורס: הקורס מורכב מ-12 מפגשים פרונטליים בני שעה וחצי ובתרגול עצמאי של כשעה ביום דרך האתר של הקורס.

הקורס הוא בשיתוף פעולה עם תלמ”א (תכנית לאומית למצוינות באנגלית) שמטרתה לאפשר לתלמידים מאוכלוסיות שונות לשפר את ידיעותיהם בשפה האנגלית וממומנת על ידי שגרירות ארה”ב, בקיצור יש על מי לסמוך.

קצת על המנחה: אמילי ניקול היא עולה חדשה מארה”ב, מתגוררת כיום בתל אביב ומורה מקצועית לאנגלית. 

מועד ומשך הקורס: הקורס יתקיים מידי ראשון בערב בין השעות 19:30-21:00 בסלון בתל אביב (שטרוק 21) למשך 12 מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 11/4.

דרישות ההשתתפות הקורס: 

  • לאחר ההרשמה תקבלו במייל שאלון באנגלית (מבחן רמה) אותו תצטרכו למלא כדי שנוכל לבחון את ההתאמה שלכם לקורס.
  • ההשתתפות כרוכה בתשלום של 50 שקלים דמי רצינות (לאחר ביצוע השאלון אנו נשלח לינק לתשלום במייל).
  • כדי שהקורס באמת יעזור לכם חובה לפנות כשעה ביום לשיעורי בית. זכרו, בלי שיעורי בית אי אפשר לדעת אנגלית!

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

ההרשמה מלאה. לא ניתן להירשם לקורס יותר. כדי לא לפספס את הקורסים והפעילויות הצטרפו כאן לקבוצת עדכוני הוואטסאפ של הסלון תל אביב