תמיד חלמת להצטרף לגברים בבית ששרים י'ה אכסוף? הקול שלך הוא כישרון מבוזבז? 

בחצי שנה הקרובה יש לכם הזדמנות לממש את הכישרון שלכם באופן שישלב את העבר ואת ההווה ליצירה מוזיקלית נהדרת, וגם להופיע באירוע מיוחד בתל אביב שיבשר את בשורת היציאה לשינוי.

בימים אלו המקהלה עובדת לקראת אירוע סיום מפואר שיחול בחודש אוקטובר. מידי שני בערב מתאספים כ-20 זמרים וזמרות יוצאי החברה החרדית בסלון התל אביבי ויחד עם פסנתרן ומנצח מקצועי נתאמן לקראת ההופעה שתתקיים בתום ששת החודשים.

הזמרים מחולקים לסקציות (קבוצות) לפי מנעד הקול. השירה מגוונת ומשלבת בין העולמות המוזיקליים שלנו. השיר 'אדרבה' של אברהם פריד חי לו בשלום לצד השיר 'אלוהים' של מוקי, הרגשות והתחושות של ליל הסדר באים בהרמוניה עם מחשבות על יום הזיכרון. אה…  וקולות נשים ששרות את 'ידיד נפש' לא ייחשבו ערווה.

את המפגשים מלווה נאור שני – פסנתרן ומנצח, בעל תואר ראשון בניצוח מהאקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים. ניהל מוזיקלית מחזמר על חיי פרנק סינטרה שעלה בגרמניה בין 2011-2014. ב-2016 הוזמן לנצח על פרויקט "מלחינים צעירים" של הלינקולן סנטר והתזמורת הפילהרמונית של ניו-יורק.

מבנה המפגשים: בתחילת כל חזרה אנו עושים חימום קולי של כרבע שעה ולאחר מכן אנו עובדים למשך שעתיים על התוכנית המיועדת לאירוע הסיום, עם הפסקה של רבע שעה.

מועדי המפגשים: השירה מתקיימת מידי שני בערב בין השעות 19:00-21:00 עד מועד האירוע הגדול בחודש אוקטובר.

מיקום המפגשים: הסלון בתל אביב – שטרוק 21.

דרישות ההשתתפות: 

  • רצינות רבה וכוונה להשתתף בכל המפגשים.
  • הסכמה ורצון להופיע באירוע הסיום.
  • טרם ההרשמה חובה לוודא כי יש לך זמן להקדיש לטובת שיעורי בית ותרגול עצמי.
  • ההשתתפות מותנית במעבר אודישן שיתקיים ב 22.3 (המועד המדוייק יינתן במייל לאחר ההרשמה).
  • המפגש הקרוב (14.6) יהווה מפגש אודישן. לאחר המפגש יש לשלם 90 ש"ח דמי רצינות.

לכל שאלה או התלבטות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705