תמיד חלמת להצטרף לגברים בבית ששרים י'ה אכסוף? הקול שלך הוא כישרון מבוזבז? 

בחצי שנה הקרובה יש לכם הזדמנות לממש את הכישרון שלכם באופן שישלב את העבר ואת ההווה ליצירה מוזיקלית נהדרת, וגם להופיע באירוע מיוחד בתל אביב שיבשר את בשורת היציאה לשינוי.

מידי שני בערב נתאסף כ-20 זמרים וזמרות יוצאי החברה החרדית בסלון התל אביבי ויחד עם פסנתרן ומנצח מקצועי נתאמן לקראת ההופעה שתתקיים בתום ששת החודשים.

הזמרים יחולקו לסקציות (קבוצות) לפי מנעד הקול. השירה תהיה מגוונת ותשלב בין העולמות המוזיקליים שלנו. השיר 'אדרבה' של אברהם פריד יחיה בשלום לצד השיר 'אלוהים' של מוקי, הרגשות והתחושות של ליל הסדר יבואו בהרמוניה עם מחשבות על יום הזיכרון. אה…  וקולות נשים ששרות את 'ידיד נפש' לא ייחשבו ערווה.

את המפגשים ילווה נאור שני – פסנתרן ומנצח, בעל תואר ראשון בניצוח מהאקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים. ניהל מוזיקלית מחזמר על חיי פרנק סינטרה שעלה בגרמניה בין 2011-2014. ב-2016 הוזמן לנצח על פרויקט "מלחינים צעירים" של הלינקולן סנטר והתזמורת הפילהרמונית של ניו-יורק.

 

מבנה המפגשים: בתחילת כל חזרה נעשה חימום קולי של כרבע שעה ולאחר מכן נעבוד על התוכנית המיועדת להופעה למשך שעתיים עם הפסקה של רבע שעה. במפגש הראשון נערוך היכרות בין הזמרים והזמרות למנצח ונציג את הרפרטואר שעליו נעבוד. לאחר מכן נתחמם ונכין שיר (קאנון) עד סוף החזרה.

מועדי המפגשים: השירה תתקיים מידי שני בערב בין השעות 19:00-21:00 למשך חצי שנה. המפגש הראשון יתקיים ב 29/3.

מיקום המפגשים: הסלון בתל אביב – שטרוק 21.

דרישות ההשתתפות: 

  • רצינות רבה וכוונה להשתתף בכל המפגשים.
  • הסכמה ורצון להופיע באירוע הסיום.
  • טרם ההרשמה חובה לוודא כי יש לך זמן להקדיש לטובת שיעורי בית ותרגול עצמי.
  • ההשתתפות מותנית במעבר אודישן שיתקיים ב 22.3 (המועד המדוייק יינתן במייל לאחר ההרשמה).
  • תשלום של 90 ש"ח דמי רצינות לאחר מעבר האודישן.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705