יש לכם תשוקה לתיאטרון? רוצות לעוף על החיים בעולמות של דמיון ויצירה? אצלנו לא צריך להיות שחקנים מספיק שתהיו סקרנים!
+
לאור ההצלחה בסדנה הראשונה, תמר בלום חוזרת לסלון הירושלמי. בואו להכיר את עולם התיאטרון, לרכוש מיומנויות וטכניקות משחק, להעצים את הביטחון העצמי ולשפר את יכולת ההתבטאות. הסדנה תאפשר לנו לחוות שחרור וביטחון בעמידה על במת החיים תוך יצירת חיבור עם אנשים חדשים.

אני חושב שמה שסדנת התיאטרון תרמה לי זה יכולת להתגבר על פחד במה ולעשות דברים שלא חשבתי שאני מסוגל, לפתח יכולות של דרמה וקומדיה, לגלם אנשים ששונים ממני בתכלית וגם כאלו שדומים לי,לפתח את ההבעה הרגשית, לתכנן סצינות ודמויות, לצאת מאיזור הנוחות, במהלך הסדנא עושים כל מיני תרגילים שעשויים להיות מאוד מביכים אבל הקבוצה היא קבוצה סגורה ויש הכלה בין המשתתפים. לשחק בסצינות זה הרבה פעמים יכול מאוד לשחרר מבחינה נפשית. תמיד אחרי מפגש אני מרגיש תחושה מאוד נעימה של הקלה ושחרור ממש” (יעקב אשר בן חמו, השתתף במחזור הראשון). 

תכני הסדנה: 
  • הכרות ונגיעה בעולם התיאטרון.
  • פוקוס והקשבה – בין תפיסת פוקוס על הבמה לעבודה עם אנסמבל וחלל.
  • עבודה עם חללים לא שגרתיים.
  • מהו קונפליקט בתיאטרון.
  • בניית דמות מן החוץ אל הפנים ומן הפנים אל החוץ.
  • אלתור- ללמוד לסמוך על המילה ועל הגוף.
  • שיעור סיום עם תוצר עבודה סופי בהתאם להתקדמות הקבוצתית.

את הסדנה תנחה תמר בלום בעלת B.A במסלול התיאטרון החברתי במשכן לאומנויות באוניברסיטת חיפה. מנחה ובמאית תיאטרון חברתי, מלמדת תיאטרון במסגרות שונות ורכזת הכשרת אמנים בעמותת “נשימה”. אוהבת ומתרגשת לעסוק ביצירה.

מועד הסדנה: הסדנה תתקיים בימי שני בסלון הירושלמי בין השעות 18:00-20:00 למשך שמונה מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 16.11.20.

עלות הסדנה: הסדנה כרוכה בהרשמה ובתשלום מראש של 60 ש”ח עבור כל המפגשים.

בכדי להבטיח את האפקטיביות של הסדנה, ההשתתפות מוגבלת ל 15 משתתפים בלבד. 

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לאלמוג בכתובת המייל: Hasalon.jer@leshinuy.org או בטלפון: 058-410-5000