לחברות וחברי הקהילה שלנו יש גוונים ייחודיים, הומור ותכנים שחשוב להשמיע ולחלוק עם הקהל הרחב- וזה בדיוק מה שהסלון התל אביבי “מבשל” בימים אלו יחד עם הבמאי גלעד חן כדי להוציא מאיתנו את עולמות הדמיון והיצירה ואת הקול הייחודי שלנו.

אם כבר הגענו למנחה אז בואו ותכירו אותו:

גלעד חן, בוגר תואר ראשון בבימוי והוראת התיאטרון בסמינר הקיבוצים, לימודי יצירה והפקה מוזיקלית במכללת B.P.M ובוגר משלחות לחקר התיאטרון והמופע בברלין. במאי ההצגה הזוכה בפסטיבל סוליקו “גם בן יכול לרקוד”, מחזאי, שחקן, מוזיקאי, מנחה קבוצות תיאטרון בדרך של יצירה קבוצתית משותפת.

אז תכל’ס מה קורה בקבוצה?

בשלושת המפגשים הראשונים נלמד טכניקות מעולם התיאטרון, נפתח את הביטחון העצמי שלנו על הבמה, נעבוד על קונפליקטים בתיאטרון ועל בניית דמות דרך טקסטים. לאחר מכן נקיים חזרות שיתקיימו פעמיים בשבוע בסלון.

בתום תקופת החזרות נתייצב כולנו על במת התיאטרון בערב חגיגי במסגרת אירועי “יום הבחירה” שיהיה פתוח לקהל הרחב!

למי הקבוצה מיועדת?

ליוצאות ויוצאים מהחברה החרדית בעלי תשוקה לתיאטרון ולעמידה על במה, עם רצון לעבור חוויה מעצימה ועם מוכנות להתחייב לתהליך אינטנסיבי עם תוצר של הפקה בסיומו. יוצאים שרוצים לעמוד בקדמת הבמה ולהשמיע את הקול האישי שלהם בלי מחסומים ובלי להתנצל.

עם מה נצא מהקבוצה?

נצא עם חוויה מעצימה, אישית וקבוצתית, עם כלים בעמידה מול קהל, טכניקות של משחק והבעה עצמית. נלמד לעבוד בתוך קבוצה מתוך הקשבה והבעת הקול האישי והייחודי שלנו.

איך מתקבלים, ומתי עושים חזרות?

כדי להתקבל לקבוצה יש לעבור אודישן ומפגש התאמה. אל דאגה, אנחנו לא מצפים שתדפקו אודישן של שחקנים בתיאטרון הבימה וגם לא של סטודנטיות למשחק 🙂 ולא זו בלבד, אלא שגלעד בכבודו ובעצמו יכין אתכם לאודישן. לא ציפיתם, אהה…

מפגש חשיפה והכנה לאודישן יתקיים ביום ראשון (21/8) בין השעות 20:30-22:00 בסלון תל אביב, שטרוק 21.

האודישנים יתקיימו בסלון, באותו השבוע, ביום חמישי (25/8) בין השעות 19:00-21:30.

לאחר מעבר האודישנים נתחיל בסדנה מעשית למשך 3 מפגשים בימי ראשון ורביעי בין השעות 20:15-22:00.

בסיום שלושת המפגשים נתחיל בחזרות שיתקיימו פעמיים בשבוע בימי ראשון ורביעי בין השעות 20:15-22:00 החזרות יתקיימו מידי שבוע עד מועד ההופעה שתתקיים בתחילת נובמבר 2022.

עלות ההשתתפות בקבוצה: הסדנה כרוכה בהרשמה ובתשלום מראש על סך 100 ש”ח עבור כל המסע. התשלום יתבצע לאחר מעבר האודישן.

לא ינתן החזר כספי לאחר התשלום.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות למירב בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org