זוכרים את הרעש הגדול של היוצאים והיוצאות סביב “יום הבחירה” הבינלאומי?

אז ממש לאחר מכן התבצרו הכותבים המוכשרים של תנועת היציאה בחדרי הכתיבה שלהם וכתבו סיפורי בחירה עלילתיים במסגרת תחרות הסיפור הקצר של מגזין “התקופה” – המגזין של תנועת היציאה מהחברה החרדית.

הרבה מחשבות עברו לכותבים בראש בעת שכתבו את הסיפור ולא נדע עליהן עד שנשמע את הסיפורים ביום ראשון הקרוב, אבל דבר אחד ברור לנו: הסיפורים נכתבו מתוך כוונה עמוקה להיות הסיפור הקצר הטוב ביותר בנושא “בחירה”.

סיפורי הבחירה של הכותבים מרתקים להפליא, אז לכו תדעו כמה טובים יהיו הסיפורים הכתובים.

ביום ראשון הקרוב (25/12) יתקיים אירוע חגיגי שבו יוכרזו שמות הזוכים בתחרות. לא יודעים מה איתכם אבל אותנו זה מרגש לא פחות מגמר המונדיאל.


לצד הקראת הסיפורים, תתקיים סדנה מעשית בהנחיית אסנת מירון בה נלמד כיצד למקסם את ההפתעות שהחיים מביאים לנו.

שם הסדנה: “קסם הסרנדיפיטי”. בוםםם! הנה הסבר:

סרנדיפיטי – מצב שבו אדם עסוק במשהו אחד ובמהלכו נגלה אליו משהו אחר לגמרי – סוג של תאונה משמחת. זה המזל הטוב הלא צפוי שקורה מרגעים לא מתוכננים שבהם אנו פרואקטיביים והתוצאה היא חיובית. זהו הכוח הנסתר בעולם, וזה נוכח בכל מקום סביבנו, מאירועי יום-יום קטנים ועד אירועים משני חיים, לעיתים משני עולם ופורצי דרך. ועדיין – מעטים האנשים אשר אימצו ופיתחו את המיינדסט הזה כדי לגרום לו להיות עוצמתי ומוביל להצלחה (לקריאה נוספת הקליקו כאן).

ת’כלס ת’כלס:

נפגשים ביום ראשון (25/12) נר שביעי של חנוכה במלון איביס, (רחוב אלישר 4 ירושלים מול המשביר לצרכן קומה 8 מרכז העיר).

והרי הלו”ז:

17:00: התכנסות

17:30: הדלקת נרות

17:45: מינגלינג עם אנשים מתוקים. ומרקים. וקישים. ופשטידות. ומאפים מלוחים. ומתוקים.

18:30: סדנת קסם הסרנדיפיטי – “אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים”, בהנחיית אסנת מירון, מומחית ברישות חברתי, מנהלת חדשנות ארגונית ב”מעוז” וחוקרת את קסם הסרנדיפיטי.

20:00: טקס הכרזה על הזוכים בתחרות הסיפור הקצר והקראת הסיפורים המובחרים על ידי הכותבים. הטקס יתקיים בנוכחות יו”ר ועדת השיפוט, הסופרת יהודית רותם (יוצאת החברה החרדית).

20:30: סיום הטקס וחגיגת כריסמס ברחובות ירושלים עם האנשים החדשים שהכרנו באירוע.

ההשתתפות היא ללא עלות אולם כרוכה בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל!