מרגישה שאת רוצה לרקוד ולא יודעת איך? מתביישת לרקוד מול אחרים? מרגיש לא בנוח להזיז את הגוף איך שבא לך?

לא תמיד פשוט לנו לנוע ליד אחרים, לא תמיד אנחנו יודעים איך. האם בכלל יש דרך אחת נכונה יותר מהשנייה? התשובה בפשטותה היא “לא”, אבל לפעמים התשובה הזו לא מספקת אותנו כדי להרגיש בנוח לנוע בצורה שטבעית לנו.

אם המחשבות האלה עוברות לכם בראש ובא לכם להרגיע קצת את הטירוף הזה, הצטרפו לסדנת תנועה וריקוד חופשי שתתקיים בסלון הירושלמי.

מה בסדנה?

במשך שמונה מפגשים ננסה למצוא את הדרך התנועה האישית של כל אחת ואחד מאיתנו, ונלמד להשתלב בתוך מרחב של אנשים רוקדים. ננסה למצוא את הקצב במוסיקה ואת ההתמזגות שלה עם הגוף, נתנסה בהתבוננות על מי שסביבנו תוך ניסיון להתחבר אחד לשני בזמן התנועה.

נחפש את ההומור ואת השטות תוך כדי הריקוד ואת המרחב הקליל והמזמין. ניגע בריקודים מוכרים ונפוצים, כאלה שכולם מכירים ומתחילים לרקוד כשהשיר מתנגן ברדיו. נדבר על איברים מובילים בתנועה ועל מהירות, נתנסה בתרגילים שונים ובסוף נסיים לנו במסיבה.

הגיע הזמן להוריד את החששות ואת המחסומים ולהתחיל לזוז איך שטוב ונעים לכם. בואו למצוא את הגרוב האישי שלכם, להתחבר למוזיקה, להנאה שבתנועה ולהכיר את הגוף ואת החופש שמגיע איתה.

את השיעורים תעביר דנה מרכוס – רקדנית כוריאוגרפית ומורה למחול ופילאטיס. עבדה כרקדנית עם כוריאוגרפים שונים וביניהם; קלי איאש, סאלי אן פרידלנד, שרון פרידמן, סלין באומגרטנר ועוד. משנת 2017 היא יוצרת עצמאית ומעלה את עבודותיה על במות ופסטיבלים שונים בארץ ובעולם.

מועדי הסדנה: ימי שני בין השעות 20:00-21:15 למשך שמונה מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 24/10.

מיקום הסדנה: הסלון הירושלמי כי”ח 5.

עלות הסדנה: כל הטוב הזה כרוך בהרשמה ובתשלום מראש בסך 70 שקלים. ההרשמה מסתיימת לאחר התשלום בלבד. לא ניתן לקבל החזר על התשלום.

שימו לב! לאחר היעדרות של יותר משני מפגשים, לא ניתן להשתתף יותר בסדנה.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לרותי בכתובת המייל: kursim.jer@leshinuy.org או בטלפון: 058-410-5000

הסדנה מיועדת ליוצאות ויוצאי החברה החרדית בלבד!