ההתבוננות שלנו בעצמנו מלווה אותנו מידי יום, מתי בפעם האחרונה התרכזת בלהסתכל על עצמך מהצד? מה ניתן ללמוד על עצמנו מן הנראה לעין? ואיך זה מרגיש לצייר את עצמך?

הצטרפו לקורס הרישום של הסלון הירושלמי בו נתרגל את המושג ‘התבוננות’ באמצעות רישום בעיפרון, פחם ודיו. הפורטרט (דיוקן) העצמי יהווה נקודת מוצא למחקר שלנו את עצמנו, הן מהתבוננות במראה, והן במציאת השתקפויות של עצמנו בעולם החיצוני.

תכלס מה לומדים בקורס? נתחיל בציור אינטואיטיבי, נצייר חפצים, ואת הפנים (הדיוקן/הפורטרט) אחד של השניה, נלמד על סוגי קווים, נצייר את עצמנו מתוך תמונה ומתוך מראה ובעיקר נלמד המון על עצמנו. לסילבוס המלא של הקורס לחצו כאן.

למי זה מתאים? לכולם! בין אם את מציירת להנאתך בכל שיחת זום משעממת ובין אם העיפרון האחרון שהחזקת היה בכיתה ה’ מקומך איתנו.

את הקורס תעביר גל ברוך – בוגרת האקדמיה לאמנות בצלאל וסטודיו התחנה, מלמדת ציור במגוון מסגרות נחשבות. “חשוב לי שהלימוד יהיה נעים ומאפשר ואני שמה דגש על אווירה טובה ובלתי-תחרותית, ועם זאת על הגעה לתוצרים מוגמרים”.

מועד ומיקום הקורס: הקורס יתקיים מידי שני בערב בין השעות 19:00-21:00 בסלון הירושלמי (רחוב כי”ח 5) למשך 8 מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 15/3.

עלות הקורס: ההשתתפות כרוכה בהרשמה ובתשלום מראש של 50 ש”ח דמי רצינות. התשלום מתבצע במהלך ההרשמה.

יש להגיע עם מסכות עטויות כהלכתן 😷

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לאלמוג בכתובת המייל: Hasalon.jer@leshinuy.org או בטלפון 058-410-5000
ההרשמה מלאה, לא ניתן להירשם יותר. כדי לא לפספס פעילויות הקליקו כאן כדי להצטרף לקבוצת הוואטסאפ של הסלון הירושלמי.