“פסיכולוגיה” זה לא רק הפרעות נפש, שתי כורסאות ו 350 שקלים שכואבים בכיס, זה הרבה יותר מזה. פסיכולוגיה קשורה לכל נושא בחיי היום יום שלנו והיכרות בסיסית איתה יכולה לסייע לנו לחיות את החיים בצורה קצת יותר מעניינת ואולי גם יותר רגועה.

לאור הביקוש וההצלחה בסדנה הראשונה, ליאור דר מכה שנית. מוזמנות ומוזמנים להצטרף לסדנת פסיכולוגיה ומיינדפולנס בה נסקור נושאים מרכזיים בפסיכולוגיה, נלמד את התאוריות המרכזיות ובסוף כל מפגש תהיה טעימה קטנה של מיינדפולנס שתחבר אותנו לנושא שנלמד.

תכני הסדנה:

  • גוף ונפש – מה יודעים היום על החיבור בין המוח והגוף וכיצד המערכת הזו פועלת? האם אפשר לחזק את המוח כמו כל שאר השרירים בגוף?
  • שפה – בזכות היכולת שלנו לתקשר דרך שפה, האנושות התפתחה למרחבים מדהימים. נבחן עד כמה השפה משפיעה על האופן שבו אנחנו חושבים ועל האופן שבו אנחנו תופסים את המציאות.
  • למידה – מהרגע שהגענו לעולם אנחנו כל הזמן לומדים החל מזחילה והליכה ועד קרוא וכתוב, אבל אף אחד מאיתנו לא למד איך לנשום או לבכות. האם היכולות האלו נרכשות או מולדות? האם יש דרך אחת נכונה?
  • פסיכולוגיה חברתית – אם נרצה או לא, הסביבה שלנו מעצבת את החשיבה שלנו, את ההתנהגות ואפילו משפיעה על הביולוגיה שלנו. האם אפשר להפוך את הסביבה למקום מיטיב שמאפשר לנו לצמוח?
  • פסיכולוגיה חיובית – אנחנו טובים מאוד בלהגיד מה לא בסדר, מה חסר ומה דפוק. מתי בפעם אחרונה תרגלנו כיצד להסתכל על החוזקות שלנו, על מה שיש לנו ומה מסב לנו אושר?

 

את הסדנה תנחה ליאור דר – בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה במסלול חקר המוח, ותואר שני בייעוץ ארגוני במרכז הבינתחומי. כיום, מנחת מיינדפולנס, מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים.

מועד ומיקום הסדנה: המפגשים יתקיימו מידי שלישי בערב בין השעות 20:00-21:15 בסלון בתל אביב למשך 6 מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 20/7.

עלות הסדנה: ההשתתפות כרוכה בתשלום מראש של 60 ש”ח עבור כל המפגשים. התשלום מתבצע במועד ההרשמה.

שימו לב! ההרשמה מסתיימת אך ורק לאחר התשלום. מילוי הפרטים האישיים אינו מספיק.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

ההרשמה מלאה, לא ניתן להירשם יותר. כדי לא לפספס פעילויות הקליקו כאן כדי להצטרף לקבוצת הוואטסאפ של הסלון בתל אביב.