"פסיכולוגיה" זה לא רק הפרעות נפש, שתי כורסאות ו350 שקלים שכואבים בכיס, זה הרבה יותר מזה. פסיכולוגיה קשורה לכל נושא בחיי היום יום שלנו.

מוזמנות ומוזמנים להצטרף לסדנת פסיכולוגיה ומיינדפולנס בה נסקור נושאים מרכזיים בפסיכולוגיה, נלמד את התאוריות המרכזיות ובסוף כל מפגש תהיה טעימה קטנה של מיינדפולנס שתחבר אותנו לנושא שנלמד.

תכני הסדנה:

  • גוף ונפש – מה יודעים היום על החיבור בין המוח והגוף וכיצד המערכת הזו פועלת? האם אפשר לחזק את המוח כמו כל שאר השרירים בגוף?
  • שפה – בזכות היכולת שלנו לתקשר דרך שפה, האנושות התפתחה למרחבים מדהימים. נבחן עד כמה השפה משפיעה על האופן שבו אנחנו חושבים ועל האופן שבו אנחנו תופסים את המציאות.
  • למידה – מהרגע שהגענו לעולם אנחנו כל הזמן לומדים מאיך ללכת ועד קרוא וכתוב, אבל אף אחד מאיתנו לא למד איך לנשום או לבכות. האם היכולות האלו נרכשות או מולדות? האם יש דרך אחת נכונה?
  • פסיכולוגיה חברתית – אם נרצה או לא, הסביבה שלנו מעצבת את החשיבה שלנו, את ההתנהגות ואפילו משפיעה על הביולוגיה שלנו. האם אפשר להפוך את הסביבה למקום מיטיב שמאפשר לנו לצמוח?
  • פסיכולוגיה חיובית – אנחנו טובים מאוד בלהגיד מה לא בסדר, מה חסר ומה דפוק. מתי בפעם אחרונה תרגלנו כיצד להסתכל על החוזקות שלנו, על מה שיש לנו ומה מסב לנו אושר?

 

על המנחה: את הסדנה תנחה ליאור דר – בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה במסלול חקר המוח ותואר שני בייעוץ ארגוני במרכז הבינתחומי. כיום, מנחת מיינדפולנס, מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים.

מועד ומיקום הסדנה: המפגשים יתקיימו בימי שלישי בערב בשעה 20:00 בסלון בתל אביב. המפגש הראשון יתקיים ב 22.12.

משך הסדנה: הסדנה תכלול שישה מפגשים באורך של כשעה כל אחת.

עלות הסדנה: ההשתתפות כרוכה בתשלום מראש של 40 ש"ח.

 

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

יש להגיע עם מסכות עטויות כהלכתן 😷