לא כולנו נולדנו על במת התיאטרון אבל העולם של היום לא משאיר לנו ברירה ואם נרצה או לא, אנחנו צריכים לדעת כיצד להציג את עצמנו או את הרעיונות שלנו.

בצבא מול חיילים עייפים בטירונות, בראיון העבודה מול הברנש שבוחן את היכולות שלנו, בעבודה השוטפת מול צוות העובדים, ובלימודים מול הסטודנטים ומול המרצה שביום טוב מוכן לשחרר חיוך של התלהבות.

הסיטואציה משתנה אבל השאלות הן אותן שאלות: איך כדאי להתחיל את הפרזנטציה? עם שאלה טובה, בדיחה מצחיקה או עם סיפור טוב? איך מחזיקים את הקהל 45 דקות? מה עושים אם שוכחים את הפאנץ’ המרכזי?

והפחד קהל הזה מה יהיה איתו, יש דרך להיפטר ממנו?

הנה ההזדמנות שלכם להפוך את הבמה למגרש משחקים. סדנת עמידה ודיבור מול קהל נפתחת בסלון – סדנה חווייתית ופרקטית בת 10 מפגשים הנעשית בעבודה קבוצתית ומשלבת טכניקות מעולם האימפרוביזציה ותיאטרון פלייבק.

החל מהמפגש הראשון נתנסה הלכה למעשה בעמידה מול קהל מול חברי הקבוצה, נציב מטרות אישיות ויעדים להצלחה, נתרגל התמודדות בסימולציות מגוונות עם הרבה הומור ופירגון הדדי.

אלו הן המיומנויות שנרכוש בסדנה, איתן אנו נטרוף את הבמה שלנו ובעזרתן נמגנט את הקהל:

  • נרגיש בטוחים יותר ליצור קשר עין.
  • נכיר את שפת הגוף שלנו ושל אחרים.
  • נעז להשתטות מבלי לדאוג “מה יחשבו”.
  • נדע לאלתר בסיטואציות מלחיצות.
  • נבחר מה לחשוף ומה להסתיר בהתאם למטרתנו.
  • נוכל לעמוד מול ביקורת ולמשב אחרים.
  • נזכה לתחושת אמון בעצמנו ובחברינו.

את הסדנה תנחה נויה קנול – פסיכולוגית, מנחת קבוצות, ושחקנית באנסמבל תיאטרון פלייבק “אסימונים“.

מועד ומיקום הסדנה: הסדנה תתקיים מידי חמישי בערב בין השעות 19:30-21:00 בסלון בתל אביב (שטרוק 21) למשך עשרה מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 1/7.

עלות הסדנה: ההשתתפות מותנית בתשלום מראש של 75 ש”ח עבור כל המפגשים. התשלום מתבצע במועד ההרשמה. שימו לב! ההרשמה מסתיימת אך ורק לאחר התשלום. מילוי הפרטים האישיים אינו מספיק.

פגישת היכרות: על מנת להפיק את המיטב מהסדנה, תתקיים פגישת היכרות עם המנחה טרם המפגש הראשון. מפגשי ההיכרות יתקיימו ב 24.6 בין השעות 18:00-21:00.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

ההרשמה מלאה, לא ניתן להירשם יותר. כדי לא לפספס פעילויות הקליקו כאן כדי להצטרף לקבוצת הוואטסאפ של הסלון בתל אביב.