פרופיל בפייסבוק ובאינסטגרם כנראה יש לכם כבר, מה עם פרופיל מקצועי ועסקי? בואו ליצור את הפרופיל המקצועי שלכם כשכירים או כעצמאיים שיעזור לכם להשתלב בשוק העבודה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

לינקדאין היא רשת חברתית עבור עסקים וקריירה, ונועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. הפרופיל שלנו הוא כרטיס ביקור מקוון לכל דבר ועניין ברמה של מי אנחנו, מה ההשכלה שלנו ואיפה עבדנו בעבר.

הלינקדאין משמש את השכירים ואת העצמאיים בו זמנית. בעזרת הלינקדאין יש למגייסות/מגייסים של החברות אפשרות ליצור איתנו קשר לגבי משרות פנויות. גם אנחנו יכולים ליצור קשר עם אותם חברות, ובעצם להגיע למשרה עוד לפני שהיא מתפרסמת בחוץ. כל מה שצריך לעשות הוא לבנות את הפרופיל שלנו בצורה הטובה ביותר בין אם אנחנו שכירים ובין אם אנחנו עצמאיים.

בדיוק בשביל זה אנחנו פה! לאור ההצלחה בשתי הסדנאות בתל אביב שהעביר אבי צדקה, הפעם הוא מגיע לירושלים להעביר סדנה נוספת. הסדנה מתאימה לכולם ואינה דורשת שום ידע מראש.

מועד הסדנה: הסדנה תתקיים בימי רביעי בסלון הירושלמי בשעה 20:00 למשך שני מפגשים בני שעתיים.

במפגש הראשון (28.10) נתחיל מהקרקע הבטוחה ונראה את הלינקדאין כרשת עסקית מול פייסבוק, נדבר על החשיבות של המיתוג העצמי ואפילו נתחיל בשלבים הראשונים של בניית הפרופיל.

במפגש השני (4.11) נמשיך בבניית הפרופיל, נדבר על טעויות נפוצות וגם על תחזוק נכון של הפרופיל. בנוסף, נכיר כלים חינמיים שיעזרו לנו להגיע למשרות לפני שהן מתפרסמות.

בסוף המפגש השני נקיים צילומי תדמית. תתלבשו יפה כי בסוף המפגש צלם מקצועי יצלם לכם תמונות שיעלו לפרופיל הלינקדאין שלכם.

את הסדנה יעביר תותח הלינקדאין אבי צדקה – יוצא בשאלה, שמדריך ומלווה עסקים בלינקדאין, יזם ומנהל בשנתיים האחרונות את הפרויקט Boost Afeka Student. כחלק מניהול הפרויקט אבי מעביר הדרכות אישיות והדרכות לקבוצות על הלינקדאין. אבי העביר 1תי סדנאות לינקדאין בסלון בתל אביב והפעם מגיע אליכם לירושלים.