לינקדאין היא רשת חברתית עבור עסקים וקריירה, ונועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. הפרופיל שלנו הוא כרטיס ביקור מקוון לכל דבר ועניין ברמה של מי אנחנו, מה ההשכלה שלנו ואיפה עבדנו.

בעזרת הלינקדאין יש למגייסות/מגייסים של החברות אפשרות ליצור איתנו קשר לגביי משרות וגם אנחנו יכולים ליצור איתם קשר ובעצם להגיע למשרה עוד לפני שהיא מתפרסמת בחוץ כך שהלינקדאין מתאימה לכל שכיר באשר הוא שהיה רוצה להתקדם בכל תחום שהוא.

עבור העצמאיים הלינקדאין אותו לינקדאין, הכרטיס ביקור שלהם יפנה ללקוחות/עובדים, בעזרת הלינקדאין העצמאי/החברה יכול/ה להגיע לעובדים טובים יותר וללקוחות איכותיים יותר, ככה שהלינקדאין מתאים לכל עצמאי באשר הוא שהיה רוצה להתקדם בכל תחום שהוא.

בכדי שכולנו, עצמאיים ושכירים, נדע איך בדיוק מפעילים את הקסם הזה נקיים ביום ראשון 8/12 בשעה 20:00 בסלון בתל אביב סדנת לינקדין והרצאה מיוחדת בהנחיית אבי צדקה. 

בסדנה נלמד לבנות פרופיל ולקדם אותו, נרשום נקודות חשובות וסדר עבודה בבניית הפרופיל ונקבל דגשים על החלקים השונים של הפרופיל. אבי יענה על שאלות ואף יקבע מפגש המשך במידת הצורך.

קצת על המרצה: אבי צדקה – יזם, שותף בעבר בחברות הסטרטאפ ספיטבול ו GoSociali, מהנדס חשמל עם ניסיון של יותר משנתיים בתחום החומרה והפיתוח, בשנה האחרונה הקמתי פרויקט שנקרא Boost Afeka Student ובעזרתו יותר מ70 חברה מצאו את הדריסת רגל הראשונה בהייטק – כחלק מניהול הפרויקט הוא מעביר הדרכות אישיות והדרכות לקבוצות על לינקדאין.

ההשתתפות מותנית ברישום מראש ובתשלום 15 שח דמי רצינות.

לא ניתן להירשם יותר לסדנה - עמך הסליחה 🙂