בעידן של ימינו הממשק בדיגיטל הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. כולם כבר יודעים שכדי לפתח את העסק כדאי שיהיה אתר שנראה מעולה. בואו להכיר את העולם שמאחורי הלינקים.

להקים אתר נשמע לנו כמו משהו ששייך לתותחים וזה באמת נכון! הסלון הירושלמי מזמין אתכם להיות תותחים, להצטרף לקורס בניית האתרים של וורדפרס ולהקים את האתר שלכם בעצמכם.

למי זה מתאים? למתעניינים בבניית אתרים ובעלי ידע בסיסי באנגלית. את האתר נבנה בעברית ועל הדרך נרכוש מושגים באנגלית שקשורים לבניית אתרים. אין צורך בניסיון קודם.

מה נלמד? נתחיל בהבנה הבסיסית של האינטרנט, נלמד את הבסיס של בניית אתרים ונבנה כל אחת ואחד אתר אמיתי משלו. הקורס יתמקד בחלק העיצובי שבבנייה ונלמד גם את התכנות הבסיסית הנדרשת בהקמת אתר.

את הקורס ינחה צ׳רלי קייליש חלוץ בתחום האינטרנט מעבר ל-25 שנים, מומחה בעיצוב אתרי אינטרנט, שיווק דיגיטלי וניהול פרויקטים שונים שמתפרשים בלמעלה מ-30 מדינות מסביב לעולם. צ׳רלי מרצה בכנסים ברחבי העולם בנושאי אינטרנט, שיווק, ופיתוח עסקים.

מועד ומיקום הקורס: הקורס יתקיים מידי חמישי בערב בסלון הירושלמי (כי"ח 5) בין השעות 19:00-20:45 למשך עשרה מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ב 18/2.

עלות הקורס: ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ובתשלום של 50 ש"ח דמי רצינות.

דרישות ההשתתפות: ידע בסיסי באנגלית, ידע בסיסי במחשב ובגלישה באינטרנט וזמן פנוי לתרגל את הנלמד בקורס (לפחות שעה בשבוע).

יש לכם לפטופ? הביאו את זה איתכם, הכי כיף לעבוד על הלפטופ האישי. אין לכם? לא נורא, יש מספיק מחשבים בסלון.

לכל שאלה או רעיון ניתן לפנות לאלמוג בכתובת המייל: Hasalon.jer@leshinuy.org או בטלפון 058-410-5000

ההרשמה מלאה, לא ניתן להירשם יותר. כדי לא לפספס פעילויות הקליקו כאן כדי להצטרף לקבוצת הוואטסאפ של הסלון הירושלמי.