בעידן של ימינו הממשק בדיגיטל הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. כולם כבר יודעים שבשביל לפתח את העסק חייבים אתר שנראה מעולה. בואו להכיר את העולם מאחורי הלינק.

בחודש ספטמבר הקרוב תתקיים בסלון בתל אביב סדנה פרקטית בת שלושה מפגשים בה נלמד את הבסיס של בניית אתרים ובמהלכה נבנה כל אחת ואחד אתר אמיתי. בסוף הסדנה נקבל טיפים שיעזרו לנו להמשיך ללמוד לבד ולהמשיך לפתח את האתר שבנינו.
את הסדנה תנחה יעל רז – מעצבת מוצר וחווית משתמש, בוגרת תואר ראשון התקשורת חזותית בהתמחות אינטראקטיב בשנקר, מעצבת בשנתיים האחרונות ב Wix – חברה ישראלית שמפתחת פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט.
תכני הסדנה: 

שיעור 1 – בניית אתר: פתיחת חשבון, היכרות עם הפלטפורמה, טמפלטים ותבניות, הוספה ועריכת דפים, הוספת פיצ'רים, עריכת טקסטים, עריכת צבעים, אפליקציות ומובייל, ניהול האתר מאחורי הקלעים.

שיעור 2 – עיצוב נכון: דוגמאות מהעולם ומהארץ לעיצובים מגניבים, דוגמאות עיצובים ב Wix ויכולות מיוחדות, איך מעצבים נכון – חלוקה לדפים, היררכיה, פונטים, תמונות ואייקונים ועוד.

שיעור 3 – כרטיס ביקור/קו״ח אונליין: מה זה אומר, למה זה חשוב, איך מעבירים מסרים באתר, בלוגים, ערוץ סרטונים ומוסיקה ועוד. בנוסף, נבנה אתר אמיתי לפי ההתאמה האישית שלכם ונקבל טיפים להמשך למידה עצמית.

הסדנה תתקיים בימי חמישי בשעה 20:00 למשך שלושה מפגשים של שעה וחצי. המפגש הראשון יתקיים ביום חמישי 3.9.20. ההשתתפות בסדנה מותנית בהרשמה מראש ובתשלום סמלי של 20 שקלים עבור כל המפגשים.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

 

ההרשמה מלאה נתראה בסדנה הבאה:)