רבים מאיתנו, יוצאי החברה החרדית לא התאמנו או עשו פעילות ספורטיבית כלשהיא אי פעם. זאת למרות שמחקרים רבים מראים כי תזונה נכונה, אורח חיים בריא ופעילות ספורטיבית תורמים רבות מבחינה בריאותית פסיכולוגית ובכלל לאיכות החיים.

בין אם את/ה נמנה על אלה שלא נגעו במשקולות בחיים או אלה אשר לא מסוגלים בלי אימון ביום, את/ה מוזמנ/ת להצטרף ל “מתחזקים” – קבוצת אימון קרוספיט ייחודית ליוצאים, אשר תיפגש פעמיים בשבוע למשך שלושה חודשים לאימון מקצועי בן שעה במועדון קרוספיט – עיר דוד בעלות מסובסדת של 150 ש”ח בלבד לכל התקופה.

מה זה קרוספיט בעצם? תכנית אימון ייחודית המעניקה אימון לכל הגוף אשר משלבת אלמנטים רבים כמו התעמלות, הרמת משקולות, אימוני ליבה ועוד.. כאשר בכל אימון מתמקדים בחלק אחר של הכוח הפונקציונאלי דרך מגוון רחב ומאתגר של תרגילים.

אז למה לך קרוספיט עכשיו? בניגוד לאימונים רגילים בחדר כושר אליהם קשה להתחייב, אימוני קרוספיט נעשים בקבוצות, ויוצא לך להכיר את המתאמנים לצידך מה שמוסיף גם תחרותיות לאימון. התקדמות באימונים היא תמידית וניתן לחוש את השינוי תוך זמן קצר, מה שיעזור לך להצליח להתרגל ובעיקר להתחייב לאורח חיים בריא יותר באופן קבוע.

ומעל הכל תזכה לגלות ממה באמת אתה עשוי – הקרוספיט מלמד אותך לנצח את עצמך, לדחוף דרך המגבלות המנטליות שלך ולבנות חוזק מנטלי.

פרטים טכנים: הקבוצה תתחיל להיפגש במהלך חודש ספטמבר למשך שלושה חודשים במועדון קרוספיט עיר דוד, מעשה חושב 4 תלפיות ירושלים. ציוד  נדרש: נעלי ספורט, בגדי ספורט, בקבוק מים (רצוי). ההשתתפות כרוכה ברישום מראש ותשלום 150 ש”ח דמי השתתפות מסובסדים.

פתיחת הקבוצה תלויה במידת ההיענות – אל תמתינו למחר, הירשמו עכשיו.