חושבות לרכוש דירה מתישהו? מתים להתחיל לחסוך ואין לכם מושג איך עושים את הדבר הזה? יש לכם כסף ששוכב בבנק ולא יודעים מה לעשות איתו?

אם התשובה על אחת מהשאלות האלה היא כן הסדנה מתאימה לך.

מונחי יסוד בכלכלה והתנהלות פיננסית נכונה לא מיועדים רק לפריקים של כלכלה או לבעלי עסקים. הניהול של הכסף שלנו הוא מרכיב משמעותי בחיינו ואם אנחנו רוצים או לא צריך ללמוד לנהל את זה כמו שצריך. בסדנה בת שלושה מפגשים ניחשף למושגים הבסיסיים שכדאי לדעת ונלמד איך להתנהל טוב יותר עם הכסף שלנו.

תוכן הסדנה:

הרצאה ראשונה (9.11): מחירי היצע וביקוש, אינפציה ודיפלציה, אבטלה והשלכותיה, תוצר לאומי, תקציב מדינה ומגבלותיו, חוב לאומי, מטבע חוץ ושער חליפין ועוד.

הרצאה שנייה(16.11): התנהלות פיננסית נכונה, מטרות, שלבים להשגת המטרות, בירור תמונת המצב בפיננסי, פילוח הוצאות והכנסות, קביעת יעדים ראליים, הצעדים להשגת היעדים ובחינת העמידה ביעדים.

הרצאה שלישית(23.11): הפרשות מעסיק, לאן להפנות את חיסכון? סקירה של אלטרנטיבות, בחירה בהתאם לגיל, טווח החיסכון, עלויות וכו’.


את הסדנה תנחה דניאלה פינק, בוגרת תואר בכלכלה מאוניברסיטת ת”א, ניהלה בעבר מפעל משפחתי בתחום מוצרי מתכת, היתה הסחרנית הראשונה בחדר עסקאות במט״ח בבנק, בעלת ניסיון של 37 שנות עבודה בבנק בתפקידים מגוונים ועמדה בראש יחידת הניהול של מרכיב מטחי המאזן בבנק.

מועד ומיקום הסדנה: הסדנה תתקיים בימי שני בערב בין השעות 19:00-20:30 בסלון בתל אביב למשך שלושה מפגשים. המפגש הראשום יתקיים ב 9.11.

הסדנה אינה כרוכה בתשלום אך נדרשת הרשמה מראש. ההשתתפות מוגבלת ל 20 משתתפים בלבד. 

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לעדי בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705