מתי בפעם האחרונה יצא לכם לצפות במופע מחול? לשמוע קונצרט בפילהרמונית או להסתובב במוזיאון ובאמת להבין מה אתם רואים? מה הופך ציור ליצירת אומנות? מה זו בכלל אומנות ואיך ”צורכים” אותה?

‘יוצאים לתרבות טובה’ היא קבוצה מבית ‘יוצאים לשינוי’ שמטרתה להעביר את יוצאות ויוצאי החברה החרדית מסע תרבותי חדש ומרתק. נצא יחד לצרוך תרבות טובה במקומות שונים בתל אביב והסביבה, נלמד על הרקע של האומנות ונחווה את הדברים על בשרנו, אחר כך נחליט אם כדאי לשמוע בחשאי בטהובן או בכלל להישאר עם אברהם פריד או ליפא…

בתוכנית: מופעי תיאטרון, מחול, מוסיקה, סיור במוזיאונים, תערוכות ועוד מן השורה הראשונה.

בשנה הקרובה יתקיימו סיורים מובחרים ברמה בינלאומית במוזיאון תל אביב לאומנות, בליווי מנחים מקצועיים מטעם המוזיאון.

הסיור הקרוב: “אומנות ישראלית- המקום שלי”:

אחרי הפעילות המוצלחת ב”יאיוי קוסומה”, בה נחשפנו לאומנים נוספים מרחבי העולם, הפעם נתמקד באומנות הישראלית, מהי בכלל אומנות ישראלית? האם יש לה מאפיינים ייחודיים?

לדוגמא: בשנות ה-60 הרוב המוחלט של האומנים הישראלים היו גברים ואילו בשנות ה-70 חל מפנה דרמטי ואומניות בעלות שם החלו לקבל ייצוג, מה בעצם גרם לכך?

אוסף האומנות הישראלית של המוזיאון הוא אחד מהאוספים הגדולים והמעודכנים ביותר של האומנות הישראלית לדורותיה והיקפו ההיסטורי משקף, בזמן אמת, את ההתרחשויות בשדה האומנות המקומי וכן משרטט באופן מרתק תמונה של רוח התקופה לאורך כמאה שנים!

אז איזה סוג אומנים אתם? בואו לגלות יחד למה אתם מתחברים ולאיזו תקופה אתם שייכים 😊

מועד ומיקום הסיור: יום חמישי (12.5) במוזיאון תל אביב, שאול המלך 27. הסיור יתחיל בשעה 19:00. ניפגש מחוץ למוזיאון בשעה 18:30.

עלות הסיור: 10 שקלים.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות למירב בכתובת המייל: hasalon.tlv@leshinuy.org או בטלפון: 050-221-3705

הסיור מיועד ליוצאות ויוצאי החברה החרדית בלבד!