קבוצת "יוצאים בגאווה" לצעירים להט"בים יוצאי החברה החרדית (כיום או בתהליך) בגילאי 20-30 פותחת שנה שלישית, ואת או אתה מוזמנים להצטרף למשפחה שלנו!

הקבוצה היא פרי שיתוף פעולה של ארגון איגי ויוצאים לשינוי, ומהווה מרחב חברתי מונחה לעיסוק בנושאים של זהות, מגדר, מערכות יחסים, בניית קהילה משותפת ועוד, סביב מפגש בינאישי, הנאה, למידה ושיתוף.

 

מושקה, משתתפת שהייתה בקבוצה הקודמת כתבה לנו:

"הצטרפתי לאיגי בשלבים המוקדמים של היציאה הכפולה מהארון ומהעולם החרדי. לא היו לי מילים לבטא את המאבק שלי עם הסביבה ובעיקר עם עצמי. חשבתי שזו הולכת להיות חוויה בודדה ומייסרת. טעיתי.
‎באיגי מצאתי מרחב בו הצלחתי לספר את עצמי בלי פחד, עם מילים שלראשונה הרגישו בטוחות לצאת לאוויר העולם. מצאתי חברים, שותפים למסע שדואגים להרים לי את הראש גם כשאני לא מרגישה גאה במיוחד. פעם בשבוע זכיתי להיות עם האנשים שלי ולקחת יחד איתם כמה נשימות מחוץ להטרונורמה.
‎על החוויה המכוננת הזאת מנצחים בגאווה מדריכים מדהימים, שפגשו אותי באמת ועודדו את כולנו בנחישות וברגישות להיות גאים במי שאנחנו. ‎לדבר האחת עם השני ולא להישאר לבד"

הקבוצה תיפגש אחת לשבוע בימי רביעי בסלון בתל אביב בין השעות 18:30-20:30. למשך תשעה חודשים ותהיה באווירה דיסקרטית ובטוחה. המפגש הראשון התקיים ב 18.11.20 – ניתן להצטרף בכל שלב.

הקבוצה תכיל כ 20 משתתפים ומשתתפות בלבד כדי לשמור על האווירה האינטימית והבטוחה.

ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ומעבר ראיון אישי. אם את/ה מתלבט/ת, זה בסדר גמור! את/ה מוזמן/ת לכתוב לנו, ונתלבט יחד איתך. ניתן לפנות למאיה בכתובת המייל: manager.tlv@leshinuy.org