קבוצת "יוצאים בגאווה" נפתחת בירושלים, ואת או אתה מוזמנים להצטרף למשפחה שלנו! הקבוצה מיועדת לצעירים להט"בים בגילאי 18-25 יוצאי החברה החרדית (כיום או בתהליך).

הקבוצה היא פרי שיתוף פעולה של ארגון איגי, הבית הפתוח ויוצאים לשינוי, ומהווה מרחב חברתי מונחה לעיסוק בנושאים של זהות, מגדר, מערכות יחסים, בניית קהילה משותפת ועוד, סביב מפגש בינאישי, הנאה, למידה ושיתוף.

מנחי הקבוצה:

בן זילברמן, לשון פניה אתה, בן 25, חרדי לשעבר, להט"ב גאה, ירושלמי, סטודנט, מאמין כי יצר ליבנו טוב הוא, אוהב לאהוב, לשחק, וליהנות מהפשטות של מה שיש.

בתיה דיקשטיין, לשון פניה את, בת 26, חרדית לשעבר, לסבית גאה, מתגוררת בשכונת נחלאות עם בת הזוג שלי, סטודנטית, מתאמנת בקארטה, חורשת על נטפליקס ואוהבת שוקולד ושטויות, מלא שטויות. אני זמינה דברו איתי: 058-7675305

מיקום המפגש: הקבוצה נפגשת בירושלים באווירה דיסקרטית ובטוחה במהלך החודשים הקרובים בהשתתפות 20 משתתפים ומשתתפות בלבד כדי לשמור על האווירה האינטימית והבטוחה.

מועדי המפגשים: הקבוצה נפגשת מידי ראשון בערב בין השעות 19:00-21:00. המפגש הראשון התקיים ב 10.1

ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ומעבר ראיון אישי. אם את/ה מתלבט/ת, זה בסדר גמור! את/ה מוזמן/ת לכתוב לנו, ונתלבט יחד איתך. בן ובתיה זמינים עבורך, תרגיש חופשי להתייעץ:

בתיה דיקשטיין: 058-7675305.  ניתן לפנות גם לאסתי בכתובת המייל: manager.jer@leshinuy.org

לא ניתן להירשם יותר לקבוצה. לקבלת עדכון על פתיחת קבוצה נוספת הקליקו כאן להצטרפות לקבוצת עדכוני הסלון בוואטסאפ