נמצאים בצומת דרכים לפני כניסתכם לשערי האקדמיה? לא בטוחים מה אתם רוצים ללמוד? מוצאות את עצמכן מתענגות מול הרצאות TED מרשימות?

הכירו את הליין החדש ‘יוצאים לאקדמיה’ שנפתח בסלון הירושלמי. במסגרת התכנית, תתקיימנה הרצאות פרונטליות של טובי המרצים בנושאים שונים שנלמדים באקדמיה. לאחר ההרצאה ואחרי ששתיתם כמה בירות, יתקיים פאנל שאלות ותשובות עם סטודנטים שלומדים את הנושא ויתנו מענה על כל השאלות שלא היה לכם את מי לשאול.

המפגש הקרוב יעסוק בנושא תקשורת, קולנוע וניו מדיה:

עולם התקשורת כולל בתוכו מגוון נושאים וביניהם: אקטואליה, בידור, עיתונות, קולנוע, צילום, שיווק ודיגיטל. כל התחומים האלה הפכו בשנים האחרונות כחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו וההיכרות איתם חשובה כדי להצליח להתאקלם לעולם הדיגיטלי החדש. ההיכרות חשובה אף יותר למי ששוקל/ת להיכנס לעולם התקשורת באקדמיה.

במהלך המפגש נבין מה הקשר בין כל המושגים האלה, מה מתאים למי ואיך נכנסים לעולם הזה. נאזין להרצאה של אהוד עזריאל מאיר על העבודה היומיומית שלו בשלל תפקידיו בעולם התקשורת, ונקיים פאנל שאלות ותשובות עם סטודנטים לתקשורת וסטודנטים לצילום שיענו על כל השאלות שיש לכם בתחום.

מה בתכנית?

19:30: התכנסות ומינגלינג, בירות, מוסיקה ונשנושים.
20:00: הרצאה פרקטית שתציג את עולם התקשורת באופן רחב ובמבט מלמעלה ותחשוף אותנו לעשייה היומיומית בתחום.
20:45: פאנל שאלות ותשובות עם סטודנטים לתקשורת וסטודנטים לצילום.
21:30: סיום האירוע עם ראש מלא במחשבות.

קצת על המרצה: אהוד עזריאל מאיר – כותב ומגיש בחטיבת הדיגיטל של “כאן”. בעברו היה עורך מדור הדעות של “וואלה” ומדור יהדות באתר. בנוסף, עסק בכתיבה לתיאטרון ומחזותיו עלו בהפקות של צוותא.

מועד ומיקום המפגש: יום רביעי (5.5) בין השעות 19:30-21:30 בסלון הירושלמי (כי”ח 5).

לכל שאלה או רעיון ניתן לפנות לאלמוג בכתובת המייל: Hasalon.jer@leshinuy.org או בטלפון 058-410-5000