קבוצת “יוצאות בגאווה” פותחת מחזור נוסף, ומזמינה אותך להצטרף למשפחה שלנו!

הקבוצה מיועדת לצעירות.ים להט”ביות.ים בגילאי 20-30 יוצאות ויוצאי החברה החרדית (בתהליכים שונים של היציאה), ומטרתה להוות מרחב חברתי בטוח, נעים ומקבל.

הקבוצה היא פרי שיתוף פעולה של ארגון איגי ויוצאים לשינוי, ומהווה מרחב חברתי מונחה לעיסוק בנושאים של זהות, מגדר, מערכות יחסים, בניית קהילה משותפת ועוד, סביב מפגש בינאישי, הנאה, למידה ושיתוף.

מושקה, משתתפת שהיתה בקבוצה הקודמת כתבה לנו:

“הצטרפתי לאיגי בשלבים המוקדמים של היציאה הכפולה מהארון ומהעולם החרדי. לא היו לי מילים לבטא את המאבק שלי עם הסביבה ובעיקר עם עצמי. חשבתי שזו הולכת להיות חוויה בודדה ומייסרת. טעיתי.
‎באיגי מצאתי מרחב בו הצלחתי לספר את עצמי בלי פחד, עם מילים שלראשונה הרגישו בטוחות לצאת לאוויר העולם. מצאתי חברים, שותפים למסע שדואגים להרים לי את הראש גם כשאני לא מרגישה גאה במיוחד. פעם בשבוע זכיתי להיות עם האנשים שלי ולקחת יחד איתם כמה נשימות מחוץ להטרונורמה.
‎על החוויה המכוננת הזאת מנצחים בגאווה מדריכים מדהימים, שפגשו אותי באמת ועודדו את כולנו בנחישות וברגישות להיות גאים במי שאנחנו. ‎לדבר האחת עם השני ולא להישאר לבד”


את הקבוצה תנחה פנינה אדלר בק – “נשואה עשור ליהודה, ואמא לשני בנים מהממים – ישי ואוריה. בת 30 וגרה באלעד. מנהלת כספים בחברת הייטק. באה מבית חרדי ליטאי מיינסטרימי והיום על הרצף הדתי. אוהבת לקרוא מגיל קטן מאד, אוהבת לצאת עם חברים ולשוחח איתם שעות ואוהדת מכבי ת”א מושבעת”.

הקבוצה תיפגש אחת לשבוע בימי שלישי בסלון בתל אביב בין השעות 19:30-21:30. המפגש הראשון יתקיים ב 15/11 – ניתן להצטרף בכל שלב.

הקבוצה תכיל כ 20 משתתפים ומשתתפות בלבד כדי לשמור על האווירה האינטימית והבטוחה.

ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ובמעבר שיחה אישית. אם את.ה מתלבט.ת, זה בסדר גמור! אפשר לכתוב לנו גם באופן אנונימי, ונתלבט יחד איתך.
ניתן להתייעץ עם ארגון איגי בכתובת המייל: datiot@igy.org.il או עם בר- רכזת ההכוון של הסלון בכתובת המייל: kivun.tlv@leshinuy.org