רוצים לדעת איך להתלבש בצורה המחמיאה לגוף שלכם? איך לשלב בגדים בסטייל בלי להאמין לכל משפט שהמוכרת מפברקת לכן?

כולנו מכירים את הברדק הזה כשזה מגיע לרענון ארון הבגדים, קודם צריך להכין סכום יפה של כסף ואחר כך צריך לגרור את החברה שמבינה בסטייל לשעות של שופינג.

ביום שישי (5/3) הסלון הירושלמי הולך לפתור לכם את שתי הבעיות, סדנת סטיילינג מקצועית והפנינג יד שניה – מגוון בגדים איכותיים ב 5 שקלים לפריט. בואו לזכות בשתי ציפורים במכה אחת לצד בירה קרה ונשנושים.

מה בתכנית?

12:00: סדנת סטיילינג – נלמד איך להתלבש בצורה המחמיאה לגוף שלנו, איך משלבים בגדים בסטייל ועוד המון טיפים ללבוש נכון. הסדנה מתאימה לגברים ונשים בכל הגילאים.

את הסדנה תעביר תמי מונטג יוצאת לשינוי, סטייליסטית במקצועה, בעלת 10 שנות ניסיון בתחום. אווירה משוחררת, הומור וכיף זה חלק מהעניין אצלה.

13:00-16:00: מוסיקה, בירות והפנינג יד שניה – מגוון בגדים איכותיים ואופנתיים לגברים ונשים, באיכות גבוהה ובמידות שונות. הבגדים עברו מיון וסינון ומחכים שתלבשו אותם. באמצעות הטיפים ויחד עם הייעוץ של תמי תוכלו לבחור את הבגד שמתאים לכם, ב-5 שקלים בלבד לפריט.

יהיו חדרי מדידה ומראות כדי שתוכלו לבחור בגדים ממש כמו בקניון 🙂

בונוס: אם יש לכם בגדים באיכות טובה שכבר מיציתם ובא לכם להעביר הלאה, מוזמנים להביא בכיף.


האירוע ביוזמתם ובהובלתם של אליהו שהם ובת זוגתו שהם חיים, שניהם יוצאי החברה החרדית – תתרגלו לשם "השוהמים" כי זה לא האירוע הראשון שהם מובילים בסלון וגם לא האחרון. 

ההשתתפות בהפנינג היא ללא עלות מעבר לתשלום של 5 שקלים לכל פריט לבוש. ההרשמה מראש חובה!

התשלום עבור הבגדים הוא במזומן בלבד, התארגנו מראש.

יש להגיע עם מסכות עטויות כהלכתן 😷

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות לאלמוג בכתובת המייל: Hasalon.jer@leshinuy.org או בטלפון 058-410-5000