כחרדים וחרדיות משחק הקופסא “ונשמרתם” היה טירוף אבל את המשחק החברתי “הגמד והענק” לא ממש הכרנו.

הגמד והענק הוא משחק חברתי שמטרתו העיקרית היא גיבוש חברתי. כמו בכל משחק, מותר לשנות קצת את הכללים (רק אם זה קורה מראש כמובן) אז קבלו את הגרסא המלאה שלנו.

החל מיום ראשון (21.2) ועד ראשון שאחריו (28.2) כל משתתף ומשתתפת במשחק מקבלים על עצמם שני תפקידים, תפקיד ה’גמד’ – זה שנותן מתנות, ותפקיד ה’ענק’ – זה שמקבל מתנות. במהלך השבוע תצטרכו להעביר לפרטנר שלכם (הענק) 3 מתנות שיגרמו לו לחייך. בנוסף, תכינו לו מארז חמוד של משלוח מנות.

לאחר שתירשמו למשחק תקבלו שיבוץ של הפרטנר/ית שלכם לשבוע הקרוב, אותו פרטנר גם מקבל על עצמו את שני התפקידים – הגמד והענק, גם הוא יגרום לכם לחייך דרך שלוש המתנות והמארז של משלוח המנות.

איך אדע מה גורם לפרטנר שלי לחייך?

כדי שאת/ה והפרטנר/ית שלכם תכירו קצת, כל אחד מכם ימלא שאלון קצר עם פרטים בסיסיים עליו ואנו נדאג להעביר ביניכם את הפרטים, כך הפרטנר שלכם ידע מה אתם אוהבים ומה מרגש אתכם. כמו הפרטנר שלכם, גם אתם תקבלו פרטים בסיסיים שלו, תבחרו  לו 3 מתנות ותכינו לו משלוח מנות, כי גם אתם גמדים, זוכרים?

אלו מתנות קונים?

המתנות יכולות להיות חומריות או וירטואליות ומוגבלות עד 20 ש”ח אז אל תצפו לטלוויזיה חדשה. כדי שזה יהיה קצת יותר מעניין, המתנות יהיו קשורות לחמשת החושים (בעצם ששה חושים). במהלך כל יום בשבוע, נשלח כמה מילים על אחד מחמשת החושים שאתם מכירים, באותו יום תצטרכו להביא לענק שלכם מתנה שקשורה לחוש שפורסם. 

בנוסף, במהלך השבוע, ביום שתבחרו, יש להעביר מתנה שקשורה לחוש שישי שאתם תבחרו. אבל מה זה חוש שישי? זה החלק שלכם להביא את החוש היצירתי שבכם 🙂

אל דאגה, פתחנו קבוצת וואטסאפ ייחודית בה נסביר כל יום מה צריך לעשות כדי שתוכלו לשחק בכיף, וגם, אל תשכחו שאלוהים לא מעניש אף אחד שקצת סוטה מהנורמה.

איך מעבירים את המתנות? 

  1. אפשר להביא את המתנות לפינה ייעודית בסלון שם זה יישמר מכל משמר עד שהענק שלכם יבוא לאסוף את זה.
  2. להעביר את זה לענק שלכם דרך חברה או חבר של חברה של חבר קרוב.

ומה קורה אחרי השבוע הזה?

ב 28.2 יתקיים אירוע חשיפה של הגמדים והענקים – בעצם תפגשו את הפרטנר שלכם פייס טו פייס או בזום חלילה. כל הפרטים יפורסמו בקבוצת הוואטסאפ.

אז איך זה עובד? נרשמים כאן למטה, מקבלים מייל חוזר עם לינק להצטרפות לקבוצת וואטסאפ ייעודית למשחק, וגם עוד פרטים שיהפכו את הדבר הזה לפשוט וכיף.

לשאלות/ מענות/ בקשות או כל דבר אחר שעולה על רוחכם מוזמנים לכתוב למתנדבים שלנו: שרה, דוד או אבי בכתובת המייל: gamadanakhasalon@gmail.com