רבים מאיתנו עברו את המשוכה הראשונה של השלמת הפערים בשפה האנגלית ומצליחים להסתדר יפה בשדה התעופה או בבר השכונתי, אבל כמו בכל דבר יש לאן להתקדם. מגיעים לאקדמיה ומגלים שארבע יחידות אנגלית ובקיאות מרשימה בדקדוק השפה לא ממש מספיקות להתמודדות עם קריאת טקסטים אקדמיים. הגיע הזמן לעבור גם את המשוכה הזאת ולהפוך לבקיאים בקריאת טקסטים לא פחות מהבקיאות שיש לנו במחזור הכל כך עבה של יום כיפור.

לקראת שנת הלימודים הקרובה, נקיים קורס אנגלית שיכין אותנו טוב טוב לקראת לימודים אקדמיים וקדם אקדמיים בהנחיית הודיה לוי, מורה מקצועית לאנגלית ומתרגלת סטודנטים בכתיבה וקריאה אקדמית. הקורס יתקיים בקבוצה קטנה ואינטימית על מנת להבטיח התקדמות של כל אחד ואחת בקורס.

מה יהיה בקורס?

– נלמד להתמודד עם טקסט באנגלית בסביבה נטולת חרדה ושיפוטיות.

– נכיר טכניקות קריאה למאמרים אקדמיים באנגלית וכלים להתמודדות עצמאית עם טקסט.

– נשתפר בכתיבת טקסטים אקדמית באנגלית.

– נלמד אוצר מילים אקדמי וטכניקות ללמידה של אוצר מילים בצורה עצמאית ואפקטיבית.

 

הקורס יתקיים מידי ראשון בסלון הירושלמי למשך 10 מפגשים בני שעתיים וחצי. המפגש הראשון יתקיים בתאריך 19.7 ויהיה מפגש היכרות ללא התחייבות – תוכלו לבחון ולהתרשם אם מתאים לכם להצטרף. לאחר המפגש הראשון, הקורס יהיה מוגבל ל 10 משתתפים בלבד בהתאם לרמת האנגלית הנדרשת בקורס.

ההשתתפות בקורס מותנית בהרשמה מראש + התחייבות לנוכחות של 80% מהשיעורים + תרגול בבית. הקורס בעלות של 100 שקלים עבור כל המפגשים – התשלום לאחר מפגש ההיכרות.

לכל שאלה ועניין אפשר לפנות לאורטל רכזת הפעילויות במייל: hasalon.jer@leshinuy.org או בטלפון 058-4105000

 

ההרשמה נסגרה, נתראה בפעילות הבאה 🙂
כדי לא לפספס פעילויות, לחצו כאן להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ של הסלון ירושלים.