קורס מבוא למדעי המחשב

עולם מדעי המחשב הוא עולם שמבחוץ נראה כל כך מסובך, קודים ונוסחאות לא ברורות שמייצרות תוכנות מחשב מורכבות אבל קלות למשתמש. שפות שונות ומוזרות שאנחנו לא מצליחים להבין. ממש עולם מסתורי והרפתקני..

כיוצאים ויוצאות בשאלה, לא למדנו בחיידער, בישיבה או בסמינר איך להשתמש במחשב בטח לא איך תוכנת מחשב עובדת. אבל כל זה לא אומר שלא נוכל להיות ביל גייטס בעתיד.

בואו להכיר את עולם התכנות מבפנים, להרגיש מה זה להיות מפתח תוכנה בעולם המודרני, איזו השכלה ומיומנות נדרשת, מה זה לכתוב קוד ועד כמה זה באמת כייפי..

יצרנו קורס מבוא למדעי המחשב מיוחד ומותאם ליוצאים בשאלה שיתקיים אחת לשבוע בסלון בירושלים בימי שלישי בערב בין השעות 19:00-20:30. כאשר בסך הכל יהיו שמונה מפגשים בני שעה וחצי כל אחד. (מתחילים בתאריך 5.3)

הקורס יורכב מתכנים עיוניים, והרבה דגש על עבודה מעשית. במהלך הקורס תלמדו מושגים בסייסים, שפת תכנות (python) ואפילו איך לכתוב קוד. ביחד נתקדם משיעור לשיעור, הקוד יהפוך למורכב יותר ולבסוף נבנה פרוייקט משותף.

את הקורס יעביר איליה בנדיטקיס, מנהל צוות פיתוח בחברת מובילאיי

אל דאגה! אין צורך בידע מקודם בכלל. מי שיודע לפתוח דפדפן לגלוש באינטרנט מוכשר לשיעורים. וגם אם אתם מרגישים לא בטוחים – אנחנו נעזור 🙂

ההרשמה לקורס נסגרה – בכדי להתעדכן על מועד הקורס הבא  הקליקו פה